Stań się częścią #Briteteam

Tworzymy miejsce pełne ambicji, współpracy i życzliwości.
To kombinacja tworząca klimat do rozwoju i osiągania wielkich rzeczy. Stawiamy na Britenet!

Zobacz aktualne oferty

Kogo szukamy?

Program Poleceń

To proste. Wystarczy, że polecisz znajomego, którego umiejętności odpowiadają wybranej ofercie rekrutacyjnej. Jeżeli po minimum 3 miesiącach rekomendowana przez Ciebie osoba będzie nadal z nami współpracować, otrzymasz nawet do 8000 złotych!

Poleć znajomego

Jak
rekrutujemy?

Pierwsze kroki w IT z Britenet

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Za co lubimy Britenet

Atmosfera

Celebrujemy razem święta i urodziny, organizujemy imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe i piwne czwartki. Życzliwość i chęć pomocy – to znajdziesz
w Britenet.

Zwracamy się do siebie na “Ty”

Nasza kultura organizacyjna ma bardzo nieformalny charakter – wszyscy jesteśmy
na „Ty”, razem świętujemy większe i mniejsze okazje. Masz urodziny? Twój Zespół
na pewno ucieszy się z przyniesionego z tej okazji ciasta.

Co nasi pracownicy mówią o nas

Różnicę pomiędzy Britenet kiedyś a dziś dostrzegam przede wszystkim w liczbie pracowników, zasięgu oraz rozpoznawalności naszej marki w branży IT. Gdy zaczynałem, firma liczyła kilkadziesiąt osób. Tempo wzrostu liczby naszych specjalistów oraz usług, jakie realizujemy przez ostatnie lata, mówią same za siebie. Jestem dumny z bycia częścią tej ekipy!

Daniel Wójcikowski – Site Team Manager

W Britenet od 13 lat

Britenet to nowoczesna organizacja, która potrafi budować długotrwałe relacje zarówno z klientami, jak i swoimi pracownikami. Dzięki silnej marce, mamy możliwość realizować złożone i unikalne na rynku projekty razem ze świetnymi specjalistami IT każdej wiodącej technologii. Cieszę się, że mogę pracować właśnie tu i dokładać swoją cegiełkę do sukcesu firmy.

Jan Palmowski – Head of PMO

W Britenet od 8 lat

Podobno osiągnięcie sukcesu określa się w momencie, gdy praca zaczyna sprawiać przyjemność. Britenet to miejsce, w którym współpraca, pasja i wspólne dążenie do celu jest bardzo istotne. Kluczowym aspektem jest zasięg naszych działań, wkład w rozwój ludzi, długoterminowe spojrzenie na rynek i realny wpływ na to, jak wygląda firma. Są mi to bardzo bliskie wartości i jestem dumny, że mogę się realizować w takim miejscu.

Jakub Kątny - Salesforce Leader 

W BRITENET OD 5 LAT

Britenet to świetnie miejsce, w którym można zarówno rozwijać karierę, jak i postawić pierwszy krok w IT. Znajdziecie tu zespół zaangażowanych, ciekawych świata ludzi, pełnych pasji i energii, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Doświadczenie i umiejętności naszych BritePeople sprawiają, że jesteśmy uznaną marką i możemy realizować duże i wymagające projekty. Bardzo się cieszę, że dołączyłem do takiej ekipy!

Dariusz Świdrak – Project Manager Leader

W BRITENET OD 2 lat

Pracowałam wcześniej w kilku firmach i właśnie w Britenet znalazłam to, czego od dawna szukałam – lojalnych i przyjaznych współpracowników, poczucia, że moje zdanie jest ważne i dobrej atmosfery pozwalającej na osobisty rozwój. Pomimo ciągle rosnącej liczby pracowników nadal czuje się tutaj jak u siebie i z przyjemnością przychodzę do pracy. Najbardziej doceniam jednak to, że zdobyłam tu wspaniałych przyjaciół.

Anna Kraciuk – Mid Allocation Center Specialist

W BRITENET OD 5 LAT

Rozpoczynając prace w Britenet byłem pełen obaw czy będę w stanie sprostać nowym wymaganiom. Jednak szybko się okazało, że jest to miejsce pełne sympatycznych osób chętnych dzielić się wiedzą oraz wspierać w każdym momencie. Otoczony ekspertami, dostarczałem rozwiązania mające wpływ na całą Polskę, a obecnie już na znaczną część Świata. Jest to firma, w której mam możliwość w pełni wykorzystywać swoją wiedzę i energię. 

Kamil Szestowicki – Senior Java Developer

W BRITENET OD 3 LAT

Britenet to firma wspierająca rozwój pracowników. Zacząłem tu pracę już jako student, dzięki autorskiemu programowi "Step One", który umożliwia start w IT i doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki wsparciu moich współpracowników, wszelkie wyzwania stają się przyjemnością, która jest ogromną dawką motywacji. Bardzo doceniam tę firmę oraz osoby, które ją tworzą i cieszę się, że mogę być jej częścią.

Sebastian Dubaj – Junior Angular Developer

W BRITENET OD 2 lat

FAQ